O nás

  PŘEDSTAVENÍ SLUŽBY

Náš příběh

CNL Invest vznikla z přesvědčení, že administrativa nemusí být překážkou. S dlouholetými zkušenostmi v telekomunikačním odvětví jsme si uvědomili, že zpracování žádostí a administrativní procesy mohou zpomalovat inovace a rozvoj. Proto jsme hledali způsoby, jak tyto procesy zjednodušit a urychlit.

Naše firma disponuje týmem zkušených geodetů, techniků a stavařů, kteří mají bohaté zkušenosti v oblasti telekomunikací a stavebnictví. Společně pracujeme na tom, abychom poskytovali komplexní služby spojené se zpracováním žádostí a vyjádření k existenci sítí elektronických komunikací.

Důraz klademe nejen na odborné znalosti a zkušenosti našeho týmu, ale také na kvalitní kancelářské zázemí. Naše kolegyně se starají o detailní zpracování mapových podkladů a veškeré požadavky našich klientů.

Náš tým

Markéta Valoušková

Mapové zpracování

  KARIÉRA

Chcete rozšířit náš tým?

Hledáme nadšené jedince, kteří sdílejí náš pohled a chtějí se podílet na inovativních projektech v oblasti telekomunikací a stavebnictví. Pokud máte zájem pracovat v dynamickém prostředí, kde se váš přínos cení a rozvíjí se vaše profesní dovednosti, jste na správném místě.

CNL Invest nabízí možnost kariérního růstu a rozvoje v týmu zkušených profesionálů. V naší firmě oceníte přátelskou pracovní atmosféru, kde je důležitá spolupráce a podpora kolektivu.

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu, neváhejte nás kontaktovat a zaslat svůj životopis.

kariéra
vyřízených žádostí
0 +
registrovaných žadatelů
0 +
zastupovaných správců sítí
0 +

Důvěru nám svěřilo již více
než 50 sítí nejrůznějších velikostí

Na trhu působíme již od roku 2010. Za tu dobu jsme odbavili
na 300 000 žádostí od více než 5 800 žadatelů a zpracovali přibližně 600 kolizí.